BB-GLOW, MEZOTERAPIE

 

info@studiomonroe.cz

+420 774 835 219

INFORMACE

Mezoterapie je velmi efektivní omlazovací metoda, při které se mikrojehličkami aplikují do kůže speciální roztoky, které obsahují vysoké množství vitaminů, aminokyselin, koenzymů a kyseliny hyaluronové. Tyto látky podněcují tvorbu kolagenu a navozují intenzivní regeneraci buněk. Povolená stárnoucí pokožka se napíná, pleť se rozjasňuje a vyhlazují se drobné vrásky. Zpevňuje se kontura obličeje.

 

PRO KOHO JE OŠETŘENÍ VHODNÉ

Mezoterapii využívají ženy i muži, které trápí jemné až středně hluboké vrásky a věkem ochabující pokožka. Ošetření je vhodné nejen pro obličej, ale také k vyhlazení vrásek na krku a dekoltu. Příznivě ovlivňuje řadu kožních problémů, počínaje suchou kůží, přes pigmentové skvrny, rozšířené póry a jizvy.

CO JE BB-GLOW

Jedna z nejnovějších kosmetických procedur v Evropě. Léčba kožní záře je nejnovější trend v technologii péče o pokožku. Tento způsob péče o pleť je populární v Singapuru a Korei.

Toto ošetření probíhá v 5 krocích pomocí patentované technologie, která má vysoký liftingový a bělící efekt. Za pomoci derma pera se aplikují mikrojehličkováním do vrchní vrstvy pokožky vysoké koncentrace přírodních extraktů jako např. extrakt z hroznů a funkčních peptidů. Výsledky jsou vidět okamžitě po prvním ošetření. Pokožka je barevně sjednocená, vypnutá, do hloubky hydratovaná a zářivá. Síla působící proti stárnutí Anti-Aging Power plus hedvábný vzhled pokožky bez make-upu – to umí BB Glow. Naše patentované peptidové komplexy působí nejen proti příznakům stárnutí pokožky, ale také zesvětlují hyperpigmentace a tmavé kruhy pod očima. Hydratující a vyrovnávající rostlinné látky působí jemně proti zarudnutí, zvětšeným pórům a nečistotám. Unavená a bledá pleť se rozzáří díky této jedinečné dávce čerstvosti.

 

Pro dlouhodobý efekt se doporučují tři ošetření po 3-4 týdnech.

 

Redukuje pihy a pigmentové skvrny

•Zmírňuje akné a stahuje rozšířené póry

•Má zářivý účinek na pokožku a snižuje jemné vrásky

•Omlazuje

•Vyběluje

•Tónuje odstín pleti

 

Ošetření se provádí Derma perem a speciálníma BB sérama Physiolab a Stayve - tato séra mají 100% bezpečné a přírodní ingredience! Mají kosmetický certifikát KFDA a evropský standard EU.

 

© Studio MONROE, všechna práva vyhrazena.